Vnitřní a venkovní bazény

Výjimečné relaxační účinky vody znají lidé od nepaměti, lázně a veřejné bazény jsou skvělým místem očisty těla i duše od každodenních starostí. Pokud si pořídíte bazén domů, můžete si jeho příznivé účinky na tělesnou schránku i psychiku dopřát každý den, nemusíte nikam chodit a omezovat se dopravou, dostupností a otevírací dobou.

Domácí bazény dnes již nejsou vymožeností několika málo zbohatlíků, pořízení bazénu není zásadní finanční investicí. Vybrat si můžete z pestré palety bazénů právě na míru vašim představám, vašemu domu, zahradě a vašim ekonomickým možnostem.

Vedle zapuštěných bazénů, existují i nadzemní bazény se stěnami z ocelového plechu či z tvrzeného plastu. Mezi ty základní patří bazény nafukovací.

Bazén samozřejmě znamená také investici časovou v podobě údržby. Jednou z nejefektivnějších forem údržby bazénu je písková filtrace, která na přírodním principu zajišťuje čistotu vody ve vašem bazénu. Písková filtrace je jednoduchou a na údržbu nenáročnou variantou čistění bazénu, přitom minimalizuje použití bazénové chemie. Písková filtrace tak vedle čistoty bazénu příznivě ovlivňuje i pH vody, šetří náklady a současně omezuje vznik alergických reakcí na chemické přípravky. Zakoupíte na http://www.hawaj.cz/bazeny-intex-s-nafukovacim-lemem.html

Leave a Reply

*